aktualne

7 tipů pro skvělý sex po telefonu

Ať už jste ve vztahu na dálku, nebo se vám prostě nechce dnes večer opustit dům, sex po telefonu je způsob, jak se na dálku intimně sblížit s jinou osobou, nebo si jen užít vzrušující chvíle.

Co je vlastně sex po telefonu?

Sex po telefonu je sexuálně orientovaný telefonický rozhovor, během kterého oba partneři obvykle masturbují, ačkoliv to není nutností ani pravidlem. Když byl tento termín poprvé použit na počátku 80. let, označoval především komerčně dostupné předem nahrané zvukové zprávy. Sex po telefonu dnes může znamenat širokou škálu komunikace, včetně telefonních hovorů s milencem., nebo profesionálním telefonním sexuálním operátorem. Páry ve vztazích na dálku se mohou spoléhat na sex po telefonu, aby našli intimitu a udrželi fyzickou část svého vztahu naživu.

  1. Požádejte o souhlas

I když se navzájem fyzicky nedotýkáte, sex po telefonu je stále důvěrná aktivita, takže se ujistěte, že před samotným hovorem získáte od partnerky nadšený souhlas. Je důležité naučit se a respektovat hranice, ať už jde o jakoukoliv aktivitu.

  1. Dostaňte se do nálady

Udělejte si pohodlí tím, že zajistíte, aby byl váš prostor zcela soukromý a bez rušivých vlivů. Představivost je klíčem k nejlepšímu zážitku a je mnohem snazší ji aktivovat, když nejste rozptýleni nebo ve stresu. To znamená vypnout upozornění na zařízení, které používáte, zamknout dveře, zapálit svíčku a ujistit se, že máte po ruce vše, co byste mohli potřebovat.

  1. Nezapomeňte na předehru

Najděte způsob, jak začlenit předehru. Ptát se: „Co máš na sobě?“ je tak klasická linie, že se z ní stalo klišé, ale pomalu vyprávět, kde přesně jste a co děláte, je skvělý způsob, jak aktivovat partnerovu fantazii. Dalším způsobem, jak budovat atmosféru, je poslat své partnerce během dne několik sexy textových zpráv, které ji na večerní telefonát navnadí

  1. Nebojte se odvázat

Používejte sluchátka, abyste mohli mít zcela volné ruce. Začněte s nějakým sexy vyprávěním, pak začněte sténat a ztěžka dýchat, co budete dělat dál, je už čistě na vás obou. Pokud máte chuť si zavolat s někým, koho neznáte a kde se nemusíte cítit ve stresu, zkusteerotickou linku.

  1. Zkuste zapnout video

Video dodává telefonátu vzrušující rozměr. Ve svlékání se můžete s partnerem střídat. Stejně jako u osobního setkání může být zábavné měnit polohy, nabízet partnerovi různé pohledy na vaše tělo a stimulovat se různými způsoby.

  1. Sdílejte fantazie

Existuje mnoho způsobů, jak vnést fantazii do vašeho zážitku po telefonu, od jednoduchých řečí přes hraní rolí až po společné popisování propracovaných scénářů. Vyřčení věcí, které chcete s partnerkou dělat, může aktivovat vaši představivost. Pokud hraní rolí nebo budování fantazie od nuly není vaší silnou stránkou, můžete si vždy vzpomenout na minulou společnou sexuální zkušenost, abyste dostali míč do hry.

  1. Pochvalte partnerku

Lichotky na partnerku zaberou vždy, a v tomto případě to platí dvojnásob. Po telefonátu ji ujistěte, že vše bylo přesně tak, jak jste si přáli. Zajistíte si tím možnost dalších telefonátů, které vyšponují vzrušení na maximum.

Další články autora