aktualne

Aplikace My Porsche, modely od r. 2012 2016

Přes aplikaci My Porsche lze vaše vozidlo na dálku odemykat či zamykat.

Společnost Porsche představila nedávno svou aplikaci My Porsche pro všechny služby související s vozidly německé automobilky. Bude tak novým centrálním rozhraním mezi uživatelem, vozidlem, servisem i značkou. Funkce čerstvé aplikace jsou dostupné pro všechny aktuální modely a starší minimálně s rokem výroby 2016.

Značka Porsche přepracovala své digitální služby pro chytré telefony a zkombinovala funkce více aplikací do jedné aplikace. My Porsche bude nyní centrálním rozhraním pro majitele vozů Porsche. Nová aplikace převezme funkce My Porsche Essentials, Connect App a Car Connect App. A to není všechno, protože v následujících měsících přibude integrace dalších aplikací jako je Porsche Charging či aplikace Porsche – Good to know. Záměr je jasný v podobě snahy o zjednodušení. Integrace celé škály služeb a informací do jedné aplikace usnadní zákazníkům používá aplikace.

Kromě toho současně vytvoří jediný přístupový bod do digitálního světa Porsche prostřednictvím moderního rozhraní. Aplikace My Porsche se stane všestranným nástrojem pro každého řidiče legendárních sportovních vozů Porsche a bude kompatibilní s modely Porsche od roku 2016 a mladšími. Po propojení smartphonu a vozidla Porsche aplikace zobrazuje důležité parametry vozidla a může být použita také pro vzdálený přístup a ovládání vybraných funkcí auta po telefonu. My Porsche podporuje rovněž procesy nabíjení elektromobilů a plug-in hybridů, usnadňuje kontakt se svým prodejním a servisním místem, plánuje a rezervuje servisní termíny a dokáže pomáhat s odpověďmi na otázky týkající se vozidla samotného.

Jako centrální rozhraní mezi řidičem a jeho vozem Porsche nabízí aplikace My Porsche širokou škálu funkcí pro modely jak s konvenčními pohonnými jednotkami, tak hybridy či elektromobily – od zobrazení aktuálního stavu provozních kapalin po proces nabíjení. Když je aplikace My Porsche propojena s vozidlem, informuje jeho uživatele o stavu vozidla. Dokáže například kontrolovat stav paliva nebo nabití, zobrazí počet najetých kilometrů, polohu automobilu a nechybí ani statistiky minulých jízd nebo nastavení sledovacího systému VTS. Pokud se vozidlo Porsche neočekávaně uvede do pohybu nebo jede rychleji, než je nastaven limit, upozorní uživatele oznámením.

Halifax, Nova Scotia, Canada – June 16, 2012: At a public car gathering, a Porsche 550 Spyder replica interior. Focus on steering wheel with instrument panel and dash mounted rearview mirror visible inside the car. Asphaly surface visible in front of car and out of focus. The 550 Spyder is one of the most replicated of classic automobiles with numerous companies creating almost exact replicas of the car.

Přes aplikaci My Porsche lze vaše vozidlo na dálku odemykat či zamykat, ovládat klimatizační systém či vytápění (pozn. u vozidel s bateriovým pohonem). My Porsche zvládá také přístup k digitálním návodům k obsluze a podpůrným videím. Aplikace My Porsche nabízí rovněž komplexní konektivitu. Propojuje účty streamovacích platforem a kalendáře s danými aplikacemi ve vozidle, zjednodušuje navigaci synchronizace cílů a bodů zájmů mezi chytrým telefonem a palubním systémem Porsche Communication Management (PCM). Aplikace My Porsche je k dispozici ve 47 zemích a 25 jazycích pro platformy Apple iOS (pozn. iOS 14 a novější) i Android (pozn. Android 8 a novější).

Další články autora