Kurzy na vysokozdvižný vozík – školení řidičů VZV

Školení řidičů vysokozdvižných vozíků poskytne vašim zaměstnancům všechny potřebné znalosti a dovednosti pro získání řidičáku na VZV. Využít navíc můžete i dalších služeb jako je poradenství v oboru, technické kontroly či zprostředkování oprav a servisu manipulační techniky.

Průkaz obsluhy motorových vozíků

Průkaz obsluhy motorových vozíků je v mnoha oborech nezbytností a zaměstnanci se bez něj neobejdou. Zařídit ho lze přitom díky profesionálnímu školení. Nabízeny jsou základní kurzy všech tříd a druhů. Skládají se z teoretické a praktické části. Během teoretické části jsou zaměstnanci seznámeni s riziky vyplývajícími z obsluhy manipulačních vozíků. Získají důležité informace ohledně pravidel obsluhy a manipulace s břemeny. Zároveň se seznámí s péčí o manipulační vozík. Během praktické části pak získají potřebné dovednosti pro získání řidičáků.

Testy na vysokozdvižný vozík

Testy na vysokozdvižný vozík jsou základním předpokladem pro získání průkazů obsluh a dokladů pro kontrolní orgány. Při školení jsou využívány instruktážní filmy a nejmodernější technika. Kromě základních kurzů jsou nabízena také opakovací školení a rozšiřovací školení všech tříd a druhů. Starosti si nemusíte dělat ani s termíny – společnost je pohlídá za vás. Včas dostanete upozornění, že je načase vaše řidiče proškolit.

Kurzy na vysokozdvižný vozík

Kurzy na vysokozdvižný vozík mají různé cíle, ačkoliv tím primárním zůstává získání potřebných dokladů. Kromě toho však lze díky důkladnému proškolení snížit náklady na provoz manipulační techniky, snížit riziko úrazu, zvýšit pracovní efektivnost a motivaci obsluhy manipulačních vozíků. V neposlední řadě je to klíčové i pro dodržování pravidel bezpečnosti práce.

Díky komplexním službám můžete vše důležité vyřešit na jednom místě. Bez zbytečných starostí a komplikací.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram