aktualne

Renovace laku: Řešení problémů s vodoznaky, koroze a špinění

Renovace laku v kombinaci s aplikací špičkových grafenových a keramických nanopovlaků zajistí maximální a dlouhodobou ochranu laku. Jde o detailingové služby, díky kterým vaše auto bude opět vypadat perfektně.

Různé programy

Renovace laku je nabízena ve čtyřech různých programech. Ty se odlišují především stupněm strojního čištění laku a výběrem ochranného povlaku. Používány jsou profesionální nanopovlaky ArtDeShine Nano Graphene Coating a ArtDeShine Ceramic Metal Oxide. Zaručují maximální ochranu laku. Pokud byste rádi investovali do renovace a oživení laku, obraťte se na profesionály z RenoveCars. Využijte bezplatné prohlídky a kalkulace ceny.

Čištění a renovace exteriéru

Součástí každého programu je detailní ruční mytí pro odstranění nečistot z provozu, zbytků vosků a sealantů. Následuje mechanická a chemická dekontaminace laku, čištění mezidveřních a motorových prostorů, podběhů a podvozkových částí. Vyčištěny jsou také disky kol a okna. Součástí většiny programu je renovace světlometů. Strojní čištění laku se pak může lišit – od korekce drobných poškození až po čištění s důrazem na absolutní korekci poškození a optickou čistotu laku.

Ochranný povlak

Keramické a grafenové povlaky jsou kvalitními přípravky, které váš lak spolehlivě ochrání. Výběrem toho nejlepšího programu zajistíte pro své vozidlo dlouhodobou ochranu. Nano Graphene Coating V3 totiž chrání lak po dobu sedmi let. Je přitom stoprocentně chemicky odolný, odolný proti oděru, redukuje skvrny. Zároveň je perfektně hladký a lesklý. Můžete se tak spolehnout na ten nejlepší výsledek. V nabídce však najdete i jiné ochranné povlaky, které chrání po kratší dobu a jejich vlastnosti se lehce liší.

Investice do detailingu exteriéru se vám vrátí při běžném používání vozidla i v jeho vyšší zůstatkové hodnotě.

Další články autora