Palivové dřevo metrové: Kvalitní palivo k uskladnění

Zásobu palivového dřeva si můžete dělat v průběhu celého roku. V nabídce najdete různé možnosti – měkké či tvrdé dřevo, metrové či polena. Snadno tak vyberete to pravé pro své potřeby.

Dřevo na topení

Palivové dřevo na topení je velmi žádané. Jde o způsob vytápění, který nezatěžuje životní prostředí, a navíc je finančně výhodný. Tvrdé dřevo na topení je vysoce výhřevné a udrží teplotu po dlouhou dobu. V nabídce najdete také měkké dřevo, které je ideální na zátop. Štípané palivové dřevo je nenáročné na skladování, stačí suché prostředí pod přístřeškem. Prodej palivového dřeva probíhá celoročně, stačí tak jen objednat, samozřejmostí je doprava až na místo určení.

Měkké dřevo

Měkké dřevo je ideální na zátop do kamen, kromě toho se hodí do zplynovacích kotlů a sporáků. Dostupné je listnaté i palivové dřevo. Suché palivové dřevo vám pomůže rychle ohřát místnost. Jehličnaté dřevo se rychleji rozhoří a intenzivněji předává teplo. V nabídce najdete také krbové dřevo, které je suché a čisté – připraveno k okamžitému topení bez nutnosti nechat ho rok proschnout. Budete tak připraveni za každé situace a zima vás nezaskočí nepřipravené.

Palivové dřevo metrové

Palivové dřevo metrové je vhodné k uskladnění. Můžete se tak připravit na další topnou sezónu a mít vždy dostupný dostatek dřeva. I v tomto případě můžete vybírat z měkkého či tvrdého dřeva. Z tvrdého dřeva je nabízen dub, habr, jasan či javor, oblíbené je také bukové palivové dřevo. Kromě metrového dřeva je nabízeno tvrdé dřevo na topení štípané. Suchá polínka na paletě či v pytlích jsou praktickým řešením. Buková polínka mají délku 25 či 33 centimetrů, vybírat můžete i z jehličnatého dřeva.

Nabídka palivového dřeva je opravdu široká. Kromě dopravy dřeva je nabízen také jeho úklid a rovnání do dřevníku.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram