aktualne

Zabezpečovací systémy k zabezpečení majetku i osob, to je ASTOR – KOMPLEX s.r.o.

Ať už jste majitelem menšího rodinného domku, bytu, nebo máte svou vlastní firmu, možná jste naznali, že je načase zabezpečit vaši nemovitost tak, abyste nemuseli mít strach nejen o majetek, ale také o zdraví či životy osob v nich setrvávající. Nejen domácnosti, ale i společnosti, úřady, rizikové objekty i další, se s důvěrou obracejí na společnost ASTOR – KOMPLEX s.r.o. z Hradce Králové, která nabízí zabezpečovací systémy.

Společnost má tradici sahající do roku 1992 a za svou dobu působení ušla obrovský kus cesty. Ví, co zákazníci očekávají, jde s dobou a nabízí stále lepší a lepší systémy, které pomohou zabezpečit vše, co si přejete.

Nechte si zrealizovat zakázku

Pokud se obrátíte na společnost ASTOR – KOMPLEX s.r.o., můžete očekávat realizaci vaší zakázky v několika postupných krocích. Společnost vám poskytne poradenství, přičemž poradenská činnost je bezplatná a informuje vás o některé z nabízených bezpečnostních slaboproudých systémů. Projektanti a technici s vámi pohovoří naprosto nezávazně o obecných problémech a možnostech jejich řešení. Následně dojde k bezpečnostnímu posouzení objektu, zpracování cenové nabídky a zpracování projektu. Poté přichází na řadu instalace na místo určení.

Samozřejmostí jsou revize a pravidelné prohlídky, stejně jako záruční servis v záruční době a pozáruční péče o vás, jako zákazníka.

Produkty, které vám výborně poslouží

Firma ASTOR – KOMPLEX nabízí systémy EZS, EPS, CCTV, ACS, nadstavbové systémy, připojení objektů na PCO HZS Královéhradeckého kraje, evakuační rozhlas, jednotný čas a perimetrickou ochranu.

Podívejte se na mnohé reference, které najdete na astorkomplex.cz a přesvědčte se na vlastní oči o zkušenostech této renomované firmy. Pokud jste doteď váhali, už jistě nebudete.

Další články autora